• Baťův kanál - půjčovna obytných lodí a hausbótů - loď Erik
  • Baťův kanál - loď Erik
  • Baťův kanál - loď Erik
  • Baťův kanál - loď Erik

Erik (2 - 5 osob)

Obytná motorová loď Erik (2-5 osob) je spolehlivým partnerem pro rekreační plavbu po Baťově kanálu. Jedná se o robustní ocelový stroj osvědčené modelové řady Brekken, který je rozšířen především na holandských vodních cestách. Vnitřní uspořádání lodě Erik.Klasická koncepce plavidla evokuje to nejlepší z tradic říční plavby. Loď nabízí přiměřený komfort cestování, díky němuž můžete naplno vychutnávat veškeré krásy, které tento způsob netradiční aktivní dovolené nabízí. Loď je ideálním společníkem pro 2 cestovatele + dítě, při skromnosti lze vytvořit spaní pro 4 nebo až 5 osob. Maximální obsaditelnost pro denní vyjížďky 8 osob.

Technické parametry lodě:
délka 8,5m, šířka 2,9m, ponor 0,85m, stabilní lodní dieselový motor Mercedes o výkonu 30 kW, objem nádrže na pitnou vodu 150l, palivové nádrže 100l, plynový zásobník 10kg.

Výbava plavidla:
společenská místnost s kuchyňkou a předním dvoulůžkem ve špici + vyvýšená kormidelna s dlouhou lavicí využitelnou jako lůžko, kompletně zařízená kuchyňka, WC, bidet, vnější sprcha (na zádi plavidla), tekoucí teplá voda, teplovodní topení s klasickým radiátorem v salónu, dvouplotýnkový plynový vařič, lednice, rádio + CD / MP3, řídící stanoviště v provedení "polokabrio", automobilová zásuvka 12V

Objednávka obytné motorové lodě Erik:Plavidlo ERIK nelze v plavební sezóně 2018 objednat. Děkujeme za pochopení