Spartan Free Kick Bílo-modrá - XL

Spartan Free Kick bílo-modrá - XL

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:159 Kč
Spartan Free Kick bílo-modrá - XL 5 (100%) 24 hodnocení

Fotbalové chrániče holenních kostí Free Kick značky Spartan jsou již dlouhá léta opravdu důležitým prvkem sloužícím jako ochrana a prevence úrazů nohou. Fotbalové chrániče Free Kick poskytují trojitou ochranu, jelikož současně chrání fotbalistovy holeně, Achillovy šlachy i kotníky. Obrovskou výhodou těchto chráničů je jejich anatomické tvarování a efektivní systém suchých zipů, které zaručují komfortní přilnavost a nebrání tak fotbalistovi v plnohodnotné hře. Chrániče Free Kick jsou bezpečné, kvalitní a zároveň dobře padnou a příjemně se nosí.Technický popis: pevný ochranný skelet trojitá ochrana - holeně, Achillovy šlachy a kotníku přilnavý a velice tvárný materiál jednoduchý a efektivní systém suchých zipů počet kusů v balení: 2 ks   Velikostní tabulka (rozměry polstrování): Velikost Výška Šířka S 21 cm 13 cm M 22,5 cm 15 cm L 24 cm 15,5 cm XL 26,5 cm 16 cm


 • Spartan Trophy vel. 5
  Spartan Trophy vel. 5

  Fotbalový míč SPARTAN Trophy je určen všem začátečníkům i pokročilejším fotbalistům. Míč je navržen pro fotbalové tréninky a je..

  399 Kč
 • Spartan Basket-Ring
  Spartan Basket-Ring

  Basketbalový kruh se sítí Spartan Basket-Ring nabízí klasickou síť na basketbal (košíkovou) a basketbalová obruč se sítí s možností..

  590 Kč
 • Spartan Coolmax set 6-dílný šedá - L
  Spartan Coolmax set 6-dílný šedá - L

  Chrániče jsou obecně neodmyslitelnou pomůckou většiny sportovních aktivit, které zajišťují ochranu, bezpečí a zmírňují možná..

  329 KčObjevte: Fotbalové chrániče a bandáže V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan free kick bílo-modrá - xl!
© 2021 Kontakt