WORKER Cyclone Khaki - L (58-62)

WORKER Cyclone khaki - L (58-62)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství pro motocykly
Dodavatel:WORKER
Cena:649 Kč
WORKER Cyclone khaki - L (58-62) 2,5 (50%) 28 hodnocení

Univerzální přilba WORKER Cyclone je moderní přilba s vysokým standardem bezpečnosti. Díky nejmodernějším materiálům je skelet přilby vysoce odolný proti případnému nárazu způsobenému pádem a přilba WORKER Cyclone je proto určená pro náročné jízdy na BMX kolech, freeride, skateboardech, kolečkových bruslích, kolech, ale také pro vodácké sporty. Díky skvělým bezpečnostním vlastnostem přilba prošla mezinárodní zkušebnou a splňuje bezpečnostní normy TÜV-GS a CE1078. Tyto vlastnosti podpořené moderním designem dělají z této přilby vyhledávaný bezpečnostní doplněk.Technický popis: kvalitní skelet nejmodernějších vysoce odolných materiálů splňuje bezpečnostní normy TÜV-GS a CE1078 moderní design přesně nastavitelná velikost seřizovacím MiCRO-REG kolečkem 10 větracích otvorů zajistí rovnoměrné odvětrání hlavy při zachování aerodynamických vlastností kvalitní odnímatelné polstrování velikosti: M(54-58 cm), L(58-62 cm) hmotnost přilby: 430 g TIP: Lze použít jako hasičská přilba pro hasičský sport.


  • Spartan Kopfschutz
    Spartan Kopfschutz

    Boxerský chránič hlavy Spartan je speciálně navržen pro kontaktní sporty. Základem kvalitního tréninku i sportovního boje je bezpečnost..

    899 KčObjevte: Helmy na motorku V sekci auto-moto | příslušenství pro motocykly je možné objevit worker cyclone khaki - l (58-62)!
© 2021 Kontakt